Lek. dent. Marcin Dolecki

licencjonowany wykładowca Rondeau Seminars, IAO Senior Instructor, IAO Fellow

Doktor Marcin Dolecki jest absolwentem łódzkiej Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny w Łodzi), prywatną praktykę prowadzi w Legionowie. Wykładowca, autor wielu publikacji, w tym dwóch książek: Wybielanie zębów oraz Marketing i zarządzanie w gabinecie stomatologicznym, wydawca i tłumacz „CRA Newsletter”, jest również uznanym autorytetem w tłumaczeniu wykładów i prezentacji z dziedziny stomatologii odbywających się w kraju i za granicą. Pamiętamy go ze wspaniałych spotkań z doktorem Howardem Farranem, doktorem Danem Fischerem, doktorem Gordonem Christensenem, serii spotkań CRA Dentistry Update oraz sesji IAO w Polsce. W roku 2001 uzyskał certyfikat instruktora kanadyjskiej organizacji szkoleniowej Rondeau Seminars doktora Brocka Rondeau w zakresie nauczania ortodoncji dla dentystów ogólnie praktykujących (Instructor of Orthodontics), w roku 2006 – tytuł starszego instruktora organizacji International Association for Orthodontics (IAO Senior Instructor), natomiast w roku 2009 – tytuł członka rzeczywistego IAO (IAO Fellow).

I wywiad z doktorem Marcinem Doleckim (wideo, lato 2009 r.)

II wywiad z doktorem Marcinem Doleckim (wideo, lato 2011 r.)

Wywiad z dr n. med. Wiesławą Stopińską (wideo, jesień 2012 r.)

Artykuł „Ciało a zgryz – wzajemne relacje” (styczeń 2013 r.)

„Ortodoncja dla dentystów ogólnie praktykujących – część V”:

„Ortodoncja neuromuskularna – część III”

 

Program (3 dni)

  • Analiza chirodontyczna wyników badań laboratoryjnych
  • Czynność i etapy detoksykacji wątroby – jak walczyć z zatruciem cywilizacyjnym
  • Analiza badań profilu hormonów płciowych
  • Zasady profilaktyki nowotworowej
  • Dysbioza jelit – analiza i dieta terapeutyczna; leczenie autyzmu, depresji, alergii, dysleksji itp.
  • Komputerowa analiza zmienności rytmu serca podstawą do analizy stanu autonomicznego układu nerwowego
  • Test końcowy

NAGRANIA: Wykładowca nie wyraża zgody na filmowanie zajęć, jedynie czynności praktycznych. Możliwe jest rejestrowanie głosu (organizator nie zapewnia ani nie rejestruje zajęć).

UWAGA: Absolwenci uprawnieni są po części V do rocznych bezpłatnych e-konsultacji z wykładowcą – warunki i pozostałe szczegóły podawane są podczas kursu oraz w dziale Aktualności.