Gośćmi naszego portalu są nie tylko lekarze dentyści zainteresowani wprowadzeniem leczenia ortodontycznego do swoich praktyk. Wielokroć trafiają do nas również sami pacjenci, zdeterminowani, by poprawić swój wygląd i samopoczucie, szukający pomocy w przewlekłych bólach głowy lub kręgosłupa czy cierpiący na bezdech senny i chrapanie. Leczenie ortodontyczne mogłoby wielu z tych osób pomóc, czyniąc ich jednocześnie Waszymi wiernymi pacjentami.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania wykazu gabinetów specjalizujących się w profesjonalnym leczeniu wspomnianych schorzeń – tworzymy mapę praktyk dentystycznych z całej Polski, dysponujących stosowną wiedzą i doświadczeniem. Dlatego zwracamy się do wszystkich członków IAO o przesłanie na adres e-mail biuro@iaortho.pl swoich dokładnych danych teleadresowych oraz krótkiego opisu profilu działalności w zakresie leczenia ortodontycznego i chirodontycznego, uzupełniając wspólnie z nami Mapę gabinetów z logo IAO.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do IAO wszystkie niezbędne informacje i formularze znajdą w poziomej zakładce O firmie oraz pionowej Formularze, a także na stronie międzynarodowej www.iaortho.org w zakładkach About the IAO oraz Become an IAO Member. Członkostwo w IAO uprawnia m.in. do wpisania praktyki danego lekarza na międzynarodową listę publikowaną corocznie w wersji drukowanej w formie książki telefonicznej trafiającej do wszystkich członków organizacji jako podręczna baza adresowa pomocna chociażby przy poszukiwaniu zastępstwa w zakresie ortodoncji na czas zamknięcia gabinetu, w sytuacji potrzeby konsultacji czy w razie przeprowadzki pacjenta w trakcie leczenia.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół IAO POLSKA